Kes oli mu essa bnd bias?
Leehan?
Kes oli mu essa ult bias?
Hyunjin
Kes oli mu esimene bias?
Moka
Kes on alati mu bias olnud ja ple kunagi muutund?
Soobin
Mis oli mu esimesed 3 girl gruppi?
Illit, katseye, le sserafim
Kes on mu praegune bias?
Jaehyun
Terve grupp on ku bias wreckerid aga kes on koige hullem?
Leeknow
Kes oli mu esimene massive bias wrecker?
Wonhee
Kes oli mu essa massive bias wreckerid (2)?
Yeonjun ja taehyun
Mis olid mu esimesed 3 boy gruppi?
Cortis, txt, enhypen
Kes olid mu unenaos?
Leehan ja jaehyun (peaaegu woonhak ka)
Mis albumi ma saan see kuu?
Maxident
Kes mul nuud on bias wrecker?
Moka
Kes on mu praegune bias wrecker koige hullem?
Beomgyu
Tonight i might
Riwoo
Nimeta mu bias line?
Seungmin, leeknow, han, felix
Mis laulu ma kuulasin seda tehes? (Saan sell albumi)
Its me
Keda ma alguses ajasin sassi koguaeg?
Beomgyu ja taehyun
Kes on mu bias line twiceis?
Sana, tzuyu, nayeon
Viral ja nice guy
Keda malen nainud koige rohkem enda unenagudes?
Leeknowt
Keda ma grape upin ja kes paneb mind questionima end iga paevaselt ja kelle editieid ma vaatan koguaeg 24/7 igapaev ja kelle vocals paneb mu pupillid massivseks?
MINJUπ₯΅π₯΅π₯΅π₯΅π₯΅π₯΅π₯΅ππππππππππππ
Mis on mu lemmik txt laulud praegu? (3)
Stick with you, bed of thorns, song of the stars
Kes olid mu ult girl gruppid enne illitit kunagi? (2)
Le sserafim ja i-dle