Division
39/4
9r3
0.37 x 10
3.70 or 3.7
12 x 25
300
120 x 10
1,200
If 1 can of Pepsi is $1.25 from the vending machine, how much money do you need to buy 9 cans?
$11.25
375/25
15
0.34 x 15
5.1
34 x 19
646
315 x 23
7,245
What is 1/4 of 36
9
556/21
26r10
0.78 x 65
50.7
53 x 53
2,809
473 x 64
30, 272
If it costs 87.40 for 10 burritos, how much would it cost to buy 1 burrito?
$8.74
867/42
20r27
1.8 x 56
100.8
67 x 44
2,948
508 x 22
11, 176
5/6 of 90
75
2598/17
152r14
3.52 x 2.6
9.152
86 x 94
8,084
978 x 67
65,526
If a necklace costs $3.60, how many could you buy with $90?
25