500
The school store sells notebooks for $0.85, packs of paper for $1.25, pens for $0.40, and pencils for $0.25. Kelly went to the store with $5.00 to spend. She bought: 2 notebooks, 1 pack of paper, and 1 pen. If she wants to have less than $0.25 left, what else can Kelly buy?
1 pack of paper and 1 pencil