400
If you have a box of 10 granola bars that costs $13.50 and another box of that has 15 granola bars for $19.20. Which one is the better buy?
The 15 pack of energy bars is the better buy because it has a lesser unit rate ($1.28 per bar) than the 10 pack ($1.35 per bar).