Grocery Store
Milk: $5.01
$3.80
4 tickets to DisneyWorld: $60
$500
Toilet Paper: $10
$12
Fortnite Battle Pass (In V-Bucks):950
1000
Eggs: $10
$2.79
Squishmallow: $100
$20
Refrigerator: $150.43
$1,200
Disney+ Subscription: $4 a month
$11
Doritos: $2
$4.50
Kid's Bike: $40
$150
Roomba: $2,500
$350
Something from Dollar Tree: $1.10
$1.25
6 Bananas: $12
$1.50
Switch 2: $200
$450
Shampoo: $0.99
$6
How much has the Minecraft movie made?: $3 Billion
$954 Million