Ametid
Disainietapid
Sisuhaldused
Veebi lisavõimalused
Varia
100
Nad on esimesed, kes võtavad kasutusele alles väljatöötamisel olevad riist- ja tarkvaralahendused. Nemad tagavad seadmete ja lahenduste kvaliteedi, leides neist eos üles kõik vead või ebaloogilisused.
IT testija
100
Selles etapis luuakse veebilehele välimus
Disain
100
Milline sisuhaldus on veebipõhine nagu blogi, aga näeb välja nagu päris veebileht. Erinevaid elemente saad lohistada kokku ja sellest tekivad lehed ja sisu
Weebly
100
Siin asuvad pildid
galerii
100
Millises keeles saab programmeerida kõige algelisema veebilehe?
html keeles
200
Ta on nagu bändi liider, kelle oskused ja karisma vormistavad kogu tiimi pingutused eduks. Ta peab suutma näha kogu toote või teenuse arenguahelat tervikuna. Tal on spetsiifilised teadmised nii erinevatest infotehnoloogia valdkondadest kui universaalsed juhtimisoskused.
Projektijuht
200
Selles etapis pannakse kirja koos kliendiga projekti eesmärgid
Projekti kirjutamine
200
Mis on kõige enam kasutatavam blogi maailmas, seotud Googlega?
Blogger/Blogspot
200
Selle abil saab inimestele tooteid müüa veebilehel
e-pood
200
Mida on vaja sisuhalduse üles panekuks: veebinime, kohta kus seda lehte hoida, sisuhaldust ennast ja .... (tehniline asi). NB. eritsab sisuhaldust tavalisest HTML veebilehest
andmebaas
300
Inimesed saavad infotehnoloogia võimalustest üldjuhul osa meediat vahendavate vidinate abil (arvuti, telefon, telekas, mängukonsool jne). Seega on tema keskne roll IT võimaluste lihtsaks ja mugavaks tegemisel. Ta töötab nii teksti, hääle kui pildiga. Palju tööd teeb ta kasutades värve.
Disainer
300
Selles etapis luuakse veebilehe struktuur
Navigatsiooni skeemi loomine
300
Google veebilehe tegemise teenus, mis ei ole blogi
Google Site
300
Erinevate maade inimesed saavad sinu veebilehest aru kui su leht on
mitmekeelne / keelevalikud
300
Mida tähendab sõna staatiline
et veebileht on programeeritud lihtsas keeles ja iga lehe osa on eraldi failis, see teeb haldamise keerulisemaks ja ebamugavaks
400
Ta on sageli insenerist kunstnik, keda kannustab suuresti loomisvajadus. Nutikate lahenduste arendamine on vaid osa tema tööst. See elukutse nõuab ühtlasi ka võimet klientide vajadusi mõista ning neid loovalt tõlkida. See elukutse on rutiinivaba, ent pidevat pinget pakkuv. Edukas arendus nõuab laiahaardelisi teadmisi ning huvi katsetada täiesti uusi lahendusi.
Programmeerija
400
Selles etapis lisatakse veebilehele sisu
Sisu haldamine
400
Päris sisuhaldus, maailmas üks levinumaid. Saab olla nii blogi kui ka veebilehestiku kujel. Palju erinevaid kujundusi ja mooduleid?
Wordpress
400
Selle abil saavad inimesed teada erinevatest toodetest (millest nad enne võibolla ei teadnud), aga nad ei pea neid veel ostma
Bänner/reklaam
400
Mida tähendab sõna dünaamiline?
veebileht on üles ehitatud süsteemsetest osadest - tekst asub andmebaasis, kujundus ühes failis ja raamistik teises. Info muutub veebilehel mugavalt (kohe kui muudad) ja lehte on võimalik hallata kiiresti.
500
Ta on justkui moodne alkeemik, kes muudab pidevalt uusi tehnoloogilisi võimalusi rahaks. Tema igapäevatöö on teha tooteid ja teenuseid ühtaegu nii mugavamaks kui kokkuvõttes ka odavamaks. Selleks peab ta väga hästi tundma infotehnoloogia köögipoolt ning omama pidevat tunnetust ettevõtluses toimuvast.
Konsultant
500
Selles etapis instaleeritakse sisuhaldus või kirjutatakse "koodi"
Programeerimine
500
Millega on tehtud kooliveeb, üsna kuulus sisuhaldus. Eelmine vereioon kandis nime Mambo?
Joomla
500
Selle abil saad teada kasutajate arvamuse
Küsitlus
500
Kuidas neimtatakse veebinime teistmoodi näiteks .ee kala.ee vork.kala.ee (termin)
Domeen